אודותינו

חברת שירוטופ הינה חברה לאספקת שירותים ניידים לאירועים מכל הסוגים בכל רחבי הארץ ובכל תוואי שטח קיים. החברה שמה לה לדגל לשמור על איכות הסביבה ולהקפיד על רמה גבוהה של שמירה על הטבע שבאה לידי ביטוי במערכות השירותים בהם אנחנו משתמשים אשר צורכות כמות מים מועטה יחסית למתחרים!

 

השירות – טופ – אנחנו מעניקים ללקוחותינו את השירות הנוח ביותר שקיים. הידע והניסיון שצברנו לאורך השנים מעניקים לנו את האפשרות לתת חכם מענה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמהירות.

בדיקה מקדימה – לפני ההגעה לשטח עם הציוד, אנחנו מגיעים לסיור מקדים, בודקים את תוואי השטח והמיקום בו ייתמקם הקרון. אנחנו עושים זאת על מנת להיות מוכנים לכל בעיה. אל דאגה, הניסיון שלנו מלמד כי אין מקום שבו לא ניתן לשים את הקרון שלנו!

התמקמות בשטח – מיקום הקרון להפעלה אורך כשעה. אנחנו מגיעים כשעתיים לפני האירוע על מנת שנוכל להיות מוכנים לתת שירות לפני שאפילו בעלי האירוע מספיקים להגיע.

במהלך האירוע – לאורך כל האירוע יהיה עובד שלנו בסביבת הקרון. תפקידו של העובד הוא לדאוג לנקיון שוטף של הקרון, לפתרון בעיות ולכל דבר שיידרש לו בתחום הקרון. אנחנו מודעים לכך כי העובדים שלנו הם למעשה הייצוג שלנו באירוע ולכן אנחנו מאד מדקדקים בבחירתם. באירוע ילבשו עובדינו לבוש ייצוגי ונקי בדיוק לפי ערכי החברה.

סיום האירוע – בסיום האירוע אנחנו מקפלים את הציוד שלנו ודואגים כי שום דבר לא נשאר מאחור. גם לאחר שכבר סיימנו לקפל את הכל אנחנו עורכים סריקה אחרונה של האיזור על מנת לראות כי לא יכולה להתעורר בעיה לאחר עזיבתנו את המקום.

 

אנחנו בטוחים כי גם האירוע שלכם יוכל ליהנות מרמת השירות ומרמת הקרון שאנחנו מספקים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום על מנת לשריין את התאריך הרצוי לכם!