מה צריך לקחת בחשבון כמתכננים אירוע בשטח

אירועים בשטח הן תענוג גדול, במיוחד כאשר הם מתקיימים בתנאים טובים ומאורגנים היטב. על מנת שהאירוע שלכם יהיה מהנה ונוח, חשוב לדאוג לפרטים הקטנים ולנוחיות של כל המשתתפים. מלבד האוכל והשתייה שצריך לספק בכל אירוע, חשוב לדאוג גם לפרטים קטנים כמו לדוגמא - השירותים.

 

בחירת שירותים ניידים

אחד הדברים החשובים בכל אירועי השטח הוא השירותים. על מנת למנוע חוסר נוחות ואי נעימות חשוב לספק לאורחים שירותים נקיים ומרווחים. אם אין בקרבת מקום שירותים מסודרים, הפתרון הטוב ביותר הוא כמובן השכרת שירותים ניידים.

למה לשים לב בעת בחירת השירותים:

מעמד האירוע – אם מדובר באירוע רשמי, ישנם שירותים מאובזרים ואיכותיים במיוחד שתוכלו להזמין. לעומת זאת, אם מדובר באירוע משמח אך כזה שלא דורש לבוש רשמי, תוכלו להסתפק בשירותים צנועים ופשוטים יותר.

הובלה והתקנה – ישנם סוגים רבים של שירותים ניידים ועל מנת לבחור את הסוג המתאים ביותר עבורכם כדאי לקחת בחשבון פרטים נוספים, כמו למשל - הזמן שלוקח להוביל ולהתקין את השירותים בשטח.

גודל חדר שירותים – ישנם שירותים ניידים בעלי ארבעה תאים מרווחים ומפוארים מאוד שלא יביישו את השירותים הנוחים ביותר בביתכם. לעומת זאת ישנם שירותים צנועים יותר שמספקים שני תאי שירותים מרווחים. השאלה שעליכם לשאול את עצמכם היא מהי רמת הנוחיות שאתם רוצים לספק לאורחים שלכם ומהו התקציב בו תוכלו לעמוד.

כמות משתתפים - אם מדובר באירוע רק משתתפים, חשוב לדאוג להרבה תאי שירותים על מנת למנוע עומס ותור לשירותים. לעומת זאת אם מדובר באירוע צנוע ואתם רוצים שהאורחים ייהנו משירותים נוחים, ניתן לשכור שירותים ניידים מרווחים במיוחד או כאלה הכוללים כיור לשטיפת ידיים.

אילו אירועים בשטח מחייבים שירותים ניידים?

שמחות וחגיגות – אם אתם מארגנים אירוע שמחה בעל מספר רב של משתתפים כגון חתונה, חגיגת יום הולדת או אפילו יום גיבוש לצוות העובדים, חשוב לדאוג לשירותים ניידים זמינים ונוחים.

כנסים, הופעות חיות – אם מדובר באירוע גדול כמו כנסים או הופעות חיות, שירותים הם אחד הדברים הראשונים והחשובים ביותר אותם יש לקחת בחשבון בזמן התכנון.