האירוע המושלם! בשטח!

החלטתם לקיים אירוע תחת כיפת השמיים, נחושים ליישר קו עם אחד הטרנדים המשמעותיים ביותר כיום בתחום האירועים. בחירה זו כוללת בתוכה שורה ארוכה של יתרונות משתלמים, אך מצריכה היערכות מיוחדת – ולו מכיוון שארגון אירועים כאלה אינו משימה פשוטה כלל וכלל. המאמר הבא מאגד מספר דגשים חשובים, שצריכים להיכנס לתוך משוואת הארגון ויכולים להבטיח אירוע ללא דופי.

 

שורה ארוכה של הכנות

חיק הטבע, מעצם המהות הבסיסית שלו, לא נועד לעריכת אירועים. אבל עם פעולות הכנה והתאמה ניתן בהחלט להפוך אותו לכזה. המדובר הוא על פעולות טכניות, דוגמת פריסת החשמל, דאגה למערכות תאורה או הגברה, אספקת ריהוט אלטרנטיבי וכיוצא בזה. כדי לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר, יש הממליצים להיעזר מראש בחברות הפקת אירועים, שלוקחות על עצמן את כל היבטי התהליך, כולל פניה לבעלי המקצוע הנכנסים לתוך המשוואה.

יש לשים לב שבמקומות רבים, נדרש להשיג כצעד ראשון אישור לקיום האירוע, למשל מהרשות המקומית הרלוונטית, כמו גם הגדרה של תנאיו. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא שהמסיבה תופסק ברגעי השיא שלה עקב סיבה טכנית זו או אחרת.

סוגיית נותני השירות

נקודה מרכזית נוספת היא שכדי למנוע תקלות, רצוי להעדיף מראש נותני שירותים אשר מנוסים בעריכת אירועים בטבע – מה שאינו מובן מאליו כיום כלל וכלל. חשוב להגדיר לוח זמנים עם כל נותן שירות, כולל בדיקת השטח והקמת העמדה ביום האירוע, ובמידת הצורך גם לתאם בין בעלי המקצוע עצמם.

מבחינת המחיר, עליכם להתכונן למצב בו בעלי המקצוע ידרשו מחירים גבוהים באופן יחסי עבור לא מעט שירותים, ולו מכיוון שהתנאים המיוחדים של האירוע מצריכים היערכות מיוחדת גם מצידם. זה הגיוני בהחלט, אם כי מומלץ לנסות להתמקח עימם.

ואיך אפשר בלי שירותים ניידים?

 

מסיבות ברורות, ארגון אירוע בשטח לא יכול להיות שלם ללא השכרה של תאי שירותים. הנקודה המרכזית היא שניתן בהחלט למצוא שירותים ניידים הנחשבים למפוארים בכל קנה מידה, ובכך תורמים עוד יותר להעלאת קרנו של האירוע כולו. חברת שירוטופ, לראיה, מציעה קרוואן בעל שני תאים או ארבעה תאים, המכיל את האבזור המלא והמרשים ביותר: לובי כניסה מעוצב היטב, תאורה מרשימה, מראות גדולות, מערכות שמע, מערכת מיזוג אוויר, מתקנים להפצת ריחות נעימים, מתלה לבגדים, סבון ידיים נוזלי – והרשימה עוד ארוכה.