נותני שירות לאירועים בטבע

בשנים האחרונות יש מגמה לערוך אירועים רבים בחיק הטבע, כך ניתן ליהנות מנופי ארץ ישראל ולקיים אירועים שונים תחת כיפת השמיים - באווירה נעימה וייחודית. כדי להפיק אירוע משפחתי, עסקי או חברתי בטבע יש להיערך לקראתו בהתאם וחשוב לפנות לנותני שירות המתמחים באירועים בטבע. לאירוע בחיק הטבע יש להזמין חברה מקצועית בתחום ההגברה והתאורה כיוון שיש להציב גנרטור במקום ולהכין במה במידת הצורך,

להאיר את השטח ולהציב רמקולים וציוד הגברה אחר. בנוסף, יש להזמין חברת קייטרינג המתמחה בפריסות שטח וברשותה ציוד הנדרש להכנת ולהגשת אוכל באירועים בטבע, יש להזמין ציוד ישיבה ופתרונות הצללה וחשוב להזמין חברה מקצועית המתמחה בשירותים ניידים לאירועים בשטח.

הפקה מקצועית של אירוע בטבע

ישראל בורכה בנופים מרהיבים ביופיים ויש בארץ אתרים קסומים ומרשימים ופנינות טבע ייחודיות. לכן, אין זה פלא כי ישראלים רבים מעוניינים לערוך את האירוע שלהם בחיק הטבע וליהנות משמיים זרועים במיליוני כוכבים ומאווירה טבעית וקסומה. כדי להפיק את האירוע בטבע, בין אם זו חתונה, מסיבת יום הולדת, יום גיבוש לעובדים, יום כיף לעובדי החברה ובני משפחתם, בר מצווה, פסטיבל או כל אירוע אחר, יש לדאוג לכל הציוד הנדרש לאירוע מוצלח, בטוח ואיכותי. כפי שלא ניתן לשכוח להכין פתרונות הצללה כמו צליות גדולות ומערכת הגברה משוכללת ואיכותית כך אין לשכוח את נושא השירותים לרווחת האורחים והמשתתפים באירוע.

שירותים ניידים לכל סוגי האירועים

חברה לאספקת שירותים ניידים לכל סוגי האירועים מציעה פתרון מתקדם הכולל: קראוון - שירותים עם 2 תאים, וקראוון שירותים עם 4 תאים. הקראוונים מגיעים רתומים לרכב וניתן להציב אותם בכל תנאי השטח. הקראוונים מפוארים וכוללים לובי כניסה נקי ומרשים עם מראות גדולות, תאורה נעימה, מוסיקת רקע ומתקן להפצת ריח נעים. בנוסף, בכל הקראוונים של החברה יש תאורה מעוצבת, מזגן יעיל ועוצמתי, מתלים לבגדים, כיורי רחצה מרווחים עם סבון ידיים נוזלי ומגבות לייבוש ידיים.

חשוב לדעת כי במהלך האירוע עובד מטעם החברה דואג לניקיון השירותים ובסיום האירוע החברה מקפלת את הציוד ומוודאת כי השטח נותר נקי.