שירותים ניידים בצפון

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות מחליטים שלא להינשא בטקס שגרתי באולם אירועים או אפילו בגן אירועים. בזכות חברות שמסייעות להפיק אירועים בשטח ובזכות ספקי שירותים שיכולים להקים כל מה שצריך לאירוע מושלם בכל סביבה, חתונה בטבע היא דבר הרבה יותר נגיש.

בשורות באות נבין מדוע רבים כל כך נוטים לערוך חתונות או אפילו סוגים אחרים של אירועים באזור הצפוני של ישראל ונראה גם כיצד דואגים לנוחיות של האורחים באמצעות הקמת תאים מפוארים של שירותים ניידים ייחודיים.

הטבע של הצפון

אין ספק שחתונה או כל אירוע בטבע, בתנאי שטח, מצריכה היערכות מיוחדת וטרחה לא מעטה, אבל התוצאה בהחלט שווה הכל. הדבר הראשון שיש לחשוב עליו כאשר מתכננים חתונה בטבע, למשל, הוא מהו המיקום הטוב ביותר.

אנו סבורים שמעבר לשאלת המיקום המדויק חשוב קודם כל להתמקד באזור גיאוגרפי מסוים ולאזור הצפון יש שפע של יתרונות. בצפון יש מגוון עצום של אתרים מתאימים לחתונות ואירועים, חורשות, גבעות, יערות, ואדיות. באזור הצפון האוויר נעים, נקי ואפילו משכר. זהו המקום המושלם לכל מי שרוצה אירוע מיוחד, עם גישה של ממש לנוף מיוחד ולאווירה שאף אולם לא יוכל לספק. 

כל השירותים ברמה גבוהה

אחרי שמחליטים האירוע בצפון הוא הדבר המתאים, יש להיערך בהתאם לא רק מבחינת הקמת מתחם (באוהל אירועים למשל), הזמנת שולחנות, קייטרינג וכיוצא באלה. חשוב לא פחות להזמין חברה שיכולה להתאים לא סתם שירותים בתנאי שטח אלא לעשות זאת בסטייל ובהתאמה למהות האירוע החשוב.

יש לדעת שכיום בהחלט אין צורך לדאוג לשירותים מאולתרים, לא נוחים ובוודאי שלא מעוצבים. חברה מקצועית לשירותים ניידים לאירועים יכולה לספק:

  • תאי שירותים מובלים, בסגנון של קראוון.
  • אפשרות לשניים או אפילו ארבע תאים צמודים, כיחידה אחת.
  • אפשרות לתאי שירותים ניידים שאינם זקוקים לחיבור חיצוני למים.
  • תאורה נעימה ובהירה שמקנה אווירה מעוצבת.
  • כל אביזרי הנוחות – מראות, אביזרי ריח, מתקנים למגבות, מתקנים לסבון ואפילו מיזוג אוויר ורמקולים למוזיקה.

במיוחד כאשר מארגנים אירוע בטבע ובתנאי שטח, הפינוק של תאי שירותים מעולים עושה הבדל גדול ומורגש.