אירועים בטבע בסתיו ובחורף

לאירועים שמתקיימים לכאורה מחוץ לעונה, בסתיו או אפילו בחורף, יש אווירה מיוחדת וראויה לציון. מלבד העובדה שאירועי חורף זולים יותר מאירועים שמתקיימים בקיץ, ניתן להעניק להם נופך מיוחד שבעתיים כאשר בוחרים לערוך אותם בחיק הטבע. כל מי שאוהב את התקופה הקרירה יותר, כל מי שמעדיף אירוע מיוחד, בלי חום ולחות, בלי תחושת העומס והשגרה – אירוע חורפי בטבע - הוא הדבר בשבילו.

בוחרים את המקום

בחוף הים או בחורשה, באזור הדרום או דווקא בצפון ההררי – אירועים בטבע, בסתיו או בחורף, הם ללא ספק אפשרות שכדאי לשקול ברצינות. יש לשים לב שכדי שאירועים כאלה יצליחו, יש לארגן אותם כהלכה.

השלב הראשון בארגון של אירועים בטבע בעונת הסתיו או בעונת החורף הוא כמובן בחירה של המקום המתאים. כיום, בהחלט לא חייבים ללכת על מתחם אירועים שגרתי שכן בזכות ספקי שירות מתמחים, ניתן להפוך כל מתחם טבעי למקום המושלם.

אירוע בטבע יכול להתקיים סמוך למקום יישוב אולם ניתן בהחלט לקיים גם אירועים באזורים מרוחקים יחסית, בתנאי שיש אליהם גישה סבירה. אם אתם זקוקים לייעוץ, בענף האירועים ישנם אנשי מקצוע שיכולים לסייע במציאת מתחם מתאים ולאחר מכן, ניתן לעבור לשלב של הכנת תשתית מושלמת לאירוע.

הצללה, חיפוי, חימום

לא מעט אירועים בטבע בסתיו או בחורף מתקיימים במקום פתוח, שמצריך את הכנת המתחם בצורה ראויה. אם לא קיים מבנה מתאים, הרי שניתן לשכור אוהל גדול שבו ימוקמו השולחנות, אזור קבלת הפנים ורחבת הריקודים. במקרים מסוימים יוקמו לצד מבנה קיים פתרונות של הצללה וחיפוי, למשל כאשר בוחרים לקיים אירוע צהרים.

באופן טבעי, יש לתת את הדעת גם לפתרונות חימום ייעודיים – כדי שיהיה חם בלב וגם כדי שהאורחים ייהנו מהרגשה נעימה אפילו כשקר בחוץ. פטריות חימום למשל או מיזוג נייד יכולים להבטיח אווירה מושלמת ונעימה לאורך כל האירוע.

שירותים בטבע – לא מה שחשבתם

לפני שמתחילים לתכנן אותו, אירוע בטבע עשוי להרגיש כמו סוג של טיול מאומץ בשטח. בפועל, הדבר רחוק מאוד מהמציאות. ישנן חברות שמפיקות אירועים בטבע גם בעונת החורף, בדרך מקצועית ומדהימה. אפילו עניין השירותים לובש צורה מיוחדת ומפוארת.

ישנן חברות שמספקות במיוחד לאירועים בטבע תאי שירותים ניידים מפוארים, מיוחדים ומעוצבים. השירותים מוקמים במקום האירוע עם מכלי מים מספקים, עם חיבור לחשמל ועם תאורה מיוחדת. בתאי השירותים המרהיבים יש מגבות, סבונים ריחניים ומטהרי אוויר בניחוח מושלם. ניתן אפילו להשמיע מוזיקה לאורחים מתוך רמקולים מותאמים ויש גם אפשרות לאנשי צוות צמודים שאחראים על תפעול וניקוי לאורך כל זמן האירוע.

האירוע המושלם יוצא לדרך

כדי שהאירוע המושלם יוכל לצאת לדרך, מפיקי אירועים בטבע או אנשים פרטיים שמתכננים אירוע בטבע באווירה חורפית זקוקים לתשתית מתאימה של חשמל ומים. באמצעות פתרונות של גנרטורים חשמליים, מתיחת קווי חשמל או הובלת מיכלי מים לשטח, ניתן בהחלט ליהנות מהאווירה הרומנטית של הטבע הסתווי בכל אירוע חשוב.

בחתונות, בכנסים, באירועים מכל הסוגים – ניתן להקים תשתיות מותאמות לצורך חיבור התאורה, מערכת ההגברה וכיוצא באלה. עם שילוב של ספקי קייטרינג מכל הסוגים והטעמים, אירוע בטבע, גם בחורף או בסתיו מעולם לא היה פשוט יותר, ויחד עם זאת – מתגמל.