חתונת שטח באביב

האביב אוטוטו מגיע, וזוגות רבים מצויים בימים אלה בהכנות לקראת חתונתם ההולכת וקרבה. עבור חובבי טבע רבים או כאלה שמחפשים את הדרך להפוך את האירוע שלהם למשהו מיוחד, חתונת שטח בתקופת האביב יכולה להיות אפשרות יוצאת מגדר הרגיל. בתקופת הפריחה והלבלוב, חתונת החלומות בשטח היא במרחק נגיעה. כל מה שצריך זה מספר פעולות הכנה מקדימות, לאירוע המושלם.

מתכוננים לחתונת שטח באביב

בעת התכנון של חתונת שטח אביבית מהאגדות ומהחלומות - כדאי לזכור את הדברים הבאים:

  • שולחנות וכסאות – ספקי ציוד לאירועים בשטח יכולים לדאוג לשולחנות וכסאות, אך גם למחצלות, פופים, כורסאות הסבה ועוד.
  • פתרונות הצללה – ניתן להזמין סככות הצללה, שמשיות (לאירועי בוקר או צהרים) או לחילופין להזמין אוהלים לאירועים. 
  • שירותים ניידים מפוארים – במהלך הארגון יש לתת מקום של כבוד לחדרי שירותים שיאפשרו את הנוחות המצופה גם באירועי שטח. כיום, ניתן למצוא חברות שמביאות תאי שירותים ניידים (בסגנון של קראוון) שאינם סתם פרקטיים אלא ממש מפוארים ומאובזרים. מיכל מים צמוד, ניקוי לאורך האירוע, תאורה מיוחדת, עיצוב מפואר ובטוב טעם, בישום ריחני ואפילו מוזיקה מרמקולים ייעודיים הם חלק מהשירות.
  • גנרטורים לאירועים – גנרטורים הם דבר חשוב וחיוני, הן כדי לדאוג לתאורה והן כדי לאפשר מוזיקה לריקודים.
  • קייטרינג ושתיה – חברות הסעדה וקייטרינג לאירועים יוכלו להעשיר את האירוע בכיבוד בטעמים שונים. ניתן להזמין כיבוד בשרי, חלבי, צמחוני ואפילו טבעוני. כל זוג וכל אחד ימצא את הטעם המתאים לאירוע שלו במזון ובמשקאות, והכי חשוב – שיהיה מספק, טרי ובכמות ראויה.

הגברה, צילום ותאורה – פתרונות של הגברה ותאורה יאפשרו לחגוג גם לעבר שעות הערב, עם מוזיקה עליזה. לא פחות חשוב – לא לשכוח להזמין צוות צילום. בחתונת חוץ אביבית התפאורה האידיאלית כבר נמצאת במקום!