קרון שירותים נייד

בשנים האחרונות, האולמות וגני האירועים בישראל נדחקים החוצה לטובת הסביבה החיצונית, כאשר עריכת אירועים תחת כיפת השמיים היא כבר הרבה יותר מאשר טרנד זמני. חתונות הנערכות בסביבה טבעית ופסטורלית, "כמו בסרטים",

מחזיקות במלוא הפוטנציאל להיות מושלמות. אלא שהן מצריכות תכנון מוקפד יותר וירידה לפרטים הקטנים ביותר: למשל, קרון השירותים שצריך לשרת את האורחים. מדוע קרון שירותים נייד הוא הפתרון המתבקש?

היתרונות של הקרון הנייד

קרון שירותים נייד כולל היבט פונקציונלי מובהק, כאשר עצם הניידות שלו הופכת אותו למתאים ביותר (או למעשה – לפתרון המתאים היחידי) לאירועים הנערכים תחת כיפת השמיים. המארגנים אינם צריכים לעשות דבר מלבד ביצוע פנייה לחברות המספקות פתרונות בתחום הזה, חברות שבהחלט עשויות להציע את שירותיהן בכל רחבי מדינת ישראל ובתנאי שטח מגוונים.

החברות הללו מספקות סוגים שונים של קרונות מהם ניתן לבחור, על פי מאפייני האירוע ובעיקר בהתאם למספר האורחים הצפוי בו. במקרה של אירוע המוגדר כ"קטן" (עד כ-200 אורחים) ניתן להסתפק בקרון בעל שני תאים, בעוד שבאירועים גדולים נדרש קרון גדול יותר (ארבעה תאים), או לחלופין – מיקום של מספר קרונות נפרדים בשטח.

פאר בכל פינה

קרון שירותים נייד לחתונה בפרט ולאירועים בשטח בכלל, משנה את כל מה שחשבנו על פתרונות בתחום הזה. כמתבקש באירוע של פעם בחיים, אפשר להזמין קרון שלוקח את הפאר מספר צעדים קדימה. קרון שכולל לא רק תאי שירותים נוחים ומאובזרים היטב, אלא גם לובי כניסה, מוזיקת רקע, תאורה בשלל עיצובים, מראות גדולות, מערכת מיזוג אוויר, מתקנים המפיצים ריח נעים ועוד.

כמובן, קרונות מהסוג הזה יהיו מצוידים בכל מה שחשוב שיהיה בהם, כמו מתלה לבגדים או סבון ידיים נוזלי. כל אלה הופכים את הקרון לאידיאלי גם למעוניינים להתגנדר, להתרענן או אפילו לשנות הופעה במהלך האירוע.