הפאר שבחתונה בטבע

זה הפך להרבה יותר מטרנד חולף. כבר מזה מספר שנים שזוגות ישראלים רבים מעוניינים שהערב המאושר בחיים – החתונה, כמובן – יהיה ממש כמו בסרטים. הם חולמים על אווירה רומנטית ויוקרתיות ועל חוויה חד פעמית עבור האורחים, ויודעים שאולמות ושגני אירועים "מסורתיים" לא בהכרח יאפשרו זאת. בשל כך, חתונה הנערכת בחיק הטבע הולכת ומקבלת יותר ויותר פופולאריות.

אז למה לבחור בטבע?

לא מעט סיבות מסבירות את הפופולאריות של עריכת חתונות בטבע. ההסבר הראשון הוא שחיק הטבע מציע אינספור מקומות יפים ומיוחדים, שמתאימים לשמש כתפאורה ביום המאושר הזה. בין אם המדובר הוא בחוף הים, במעבה יער, בפארק או אפילו באתר היסטורי

שירותים ניידים בטבע

שירותים ניידים בטבע

בעל חשיבות, התוצאה נוטה להיות מרשימה הרבה יותר מאשר במקומות המיועדים לעריכת אירועים. בייחוד כאשר לצד הטבע משלבים גם אלמנטים של יוקרה, למשל עיצוב מוקפד של המתחם, מערכות טכנולוגיות מתקדמות וכן הלאה.

אחד המפתחות להצלחה של אירוע הוא יצירת האווירה הרצויה מבחינתם של המארגנים, שתתאים לסוג האירוע. במקרה של חתונה, רוצים אווירה שמשלבת בצורה אופט


לא על טבע לבדוימלית בין פאר לבין אינטימיות, או אפילו קלילות. הבחירה במקום הנמצא תחת כיפת השמיים מקרבת מאד לעבר הגשמת היעד הזה, כשתחושת הקלילות או אפילו הפתיחות תורמת למצב הרוח, מקרבת בין האורחים וממתגת את האירוע כמיוחד או אפילו כמפואר.

גם אם המקום בטבע בו אתם בוחרים לערוך את החתונה הוא אכן מוצלח, אתם צריכים להשקיע לא מעט מאמצים כדי שהחתונה תהיה באמת מושלמת. התכנון בטבע נחשב למעט מורכב יותר מאשר במקומות אחרים, ולו מכיוון שהטבע אינו מיועד במהות הבסיסית שלו לעריכת אירועים. לכן, צריך לחשוב על הכל ולמצוא פתרונות בתחומי חשמל, תאורה, הגברה, טכנולוגיה וכן הלאה.

מה שחשוב לא פחות הוא לדאוג לרווחת האורחים ולנוחותם במהלך האירוע. בחירה בקרוואן מפואר של שירותים ניידים, בני שתי עמדות או בני שש עמדות, יכולה לשפר את היוקרתיות באירוע עוד יותר. הקרוואנים כוללים לובי כניסה מפואר, תאורה מוקפדת, מראות גדולות, מערכות מיזוג אוויר, מערכות שמע, מתלים לבגדים ושאר אלמנטים שהופכים את השהות בהם לנעימה פי כמה.