איך להפיק חתונה מקורית?

מתחתנים? לפני שאתם רצים להזמין אולם חתונות או גן יוקרתי, לשכור מעצבת אירועים, ולשלם עשרות אלפי שקלים על מנות שהאורחים שלכם אכלו בשנה שעברה בחתונה של זוג החברים הקודם שהתחתן, ובעצם גם בזאת שהתקיימה לפני שנתיים – אולי כדאי לעצור ולחשוב על קונספט מקורי בהרבה, בתקציב הרבה יותר שפוי.

חתונה בטבע – חושבים מחוץ לקופסה

בשנים האחרונות ניתן להבחין בטרנד חדש שתופס תאוצה ומשנה את התפיסה לגבי החתונה הקלאסית, המוכרת והמוחזרת לעייפה. חתונות בטבע המאורגנות עם חברת הפקות מקצועית משאירות את האורחים שלכם עם חוויה ייחודית, שונה לחלוטין מזו שחשים באולם חתונות קלאסי. שמיים עטורי כוכבים מחליפים את הגג המפואר ואת השנדליר המצועצע, ותאורה מתאימה המשתנה בכל שלב בחתונה יכולה ליצור את האווירה הנכונה בכל חלק של הערב.

איך נראית חתונה בטבע?חתונה בטבע

בשורה התחתונה – איך שתרצו. ניתן לבחור קונספט ייחודי לחתונה כמו מאהל בדואי אותנטי, לעצב את השולחנות ואת המתחם בהתאם, ואפילו להגיש ארוחת גורמה העשויה בסגנון בדואי, בהתאם. ניתן לבחור בסגנון עיצוב יוקרתי יותר, וליצור מתחם אוכל וריקודים המזכירים את זה שבאולם החתונה, ואפילו להשתמש בשולחנות בופה ארוכים וליצור מתחם ריקודים עם תאורה קופצנית ועם מערכת סאונד מעולה, כל זאת עם הניחוח המשכר של דשא רענן ושל עצי נוי סביבכם. התחושה שתתקבל תהיה של חגיגת נישואין כפרית כמו בסרטים, הנערכת בכפר ציורי בטוסקנה, למשל. תנו לעצמכם להרגיש בחו"ל, גם אם אתם במרחק נסיעה מהבית.

חתונה מקורית ליד מים מתחת לשמיים

אם בחרתם לערוך את החתונה בסמוך לאגם או למפלים טבעיים, ומדינת ישראל שופעת במגוון פינות חמד כאלה, תוכלו לערוך את קבלת הפנים ואת החופה עם צלילי המים המפעפעים, להגיש את הארוחה על שולחנות סמוכים כך שהאורחים שלכם יאכלו תוך התבוננות בנוף המהמם, ולעבור למתחם ירוק בסמוך למסיבת ריקודים שהחברים שלכם לא ישכחו.

 

לסיכום, חתונה מושקעת בטבע יכולה להיות אלטרנטיבה מצוינת לחתונות הקלאסיות בגן או באולם, וניתן לבחור מגוון רחב של אתרים שיתנו את הטון המרכזי בעיצוב כמו מטעי פקאן, אגמים שונים בארץ, יערות ירוקים או אפילו בסמוך למבנה היסטורי עתיק.