איך לתכנן אירוע שטח מושלם?

כבר הגעתם להחלטה שאתם רוצים להתחתן בטבע, לעשות אירוע שטח ברמה גבוהה דורש תכנון ומחשבה. המאמר הבא בא לתת לכם את המידע על מה צריך לקחת בחשבון כאשר מתכננים אירוע שטח.

מה צריך לדעת על תכנון אירוע בשטח?

ישנם כמה דברים עיקריים כאשר מדובר באירוע בשטח:

1. אישורים להפקת אירוע בשטח - לא הרבה יודעים את זה אבל על מנת להפיק אירוע בשטח פתוח יש לשים לב לאישורים השונים שצריך להוציא מהמועצה האחראית ומהמשטרה. אל תסגרו שום אירוע ושום נותן שירות בלי האישורים הנחוצים.

2. נותני שירות - ישנם הרבה נותני שירות שצריך לקחת בחשבון כאשר מתכננים חתונה בשטח:

  •  קייטרינג - כמו בכל חתונה צריך לחשוב על אוכל, איזה קייטרינג לבחור. בגלל שמדובר בחתונה בשטח צריך לוודא כי יש לחברת הקייטרינג את היכולת להפעיל את כל הציוד שלהם בשטח לא תרצו להגיע ליום החתונה והקייטרינג לא יוכל לבשל את האוכל לאורחים שלכם.
  • תקליטן ובר - בדיוק כמו במצב של הקייטרינג אתם רוצים שגם לבר וגם לתקליטן יהיה את היכולת לתפקד בצורה מושלמת באירוע!
  • שירותים ניידים - הרבה מאוד אנשים לא אוהבים שירותים כימיים ולכן חשוב להשכיר קראוון שירותים ניידים. בקראוון שירותים ניידים לאורחים שלכם יהיה הרבה יותר נוח להתפנות או לסדר את עצמם בזמן האירוע.

3. שירותי הסעות לאירועים - הרבה מאוד אנשים שוכחים את אחד הדברים החשובים כאשר מדובר באירוע בטבע, שירותי הסעות לאירועים. שירותי הסעות לאירוע בטבע מתחלקים גם הם לשניים: הראשון - הסעות לאירוע ממקום המגורים של האורחים, כמו בכל אירוע גם באירוע בטבע נעדיף להשכיר אוטובוס או מיניבוס ולהסיע את אורחינו בשלום לביתם על מנת שיוכלו לשתות ולשמוח איתנו באירוע. הסוג השני של הסעות לאירועי שטח הוא הסעות ממקום ההתארגנות שאליו מגיעים כל האנשים עד האירוע עצמו והאיזור הפתוח, לא לכולם יש את האפשרות להגיע עם הרכב עד למקום האירוע ולכן צריך לדאוג שיהיה הסעה מאיזור ההתארגנות ועד למקום האירוע.

 

לסיכום, אלה היו מספר דברים שחשוב לציין כאשר מתכננים אירוע בשטח. ישנם עוד דברים שכדאי לחשוב עליהם כמו תאורה והגברה אך חשיבותם נמוכה מאלה. כל מי שרוצה לתכנן אירוע בשטח צריך להתייעץ עם אנשים שכבר עשו זאת, זה יקל עליכם מאוד!