אירועים בטבע

אירועים בטבע

יש לנו בישראל הרבה מאד נקודות יפות ונופים מרהיבים, שמסבירים את המגמה הגוברת בתחום האירועים בשנים האחרונות: עריכת אירועים בחיק הטבע, תחת כיפת השמיים. אירועים אלה יכולים להתקיים בהרבה מאד מקומות: ביערות, בחופי ים, בפארקים, באתרים היסטוריים וכיוצא באלה. נקודת הפתיחה שלהם חיובית מאד, כאשר האווירה באירועים אלה נוטה

להיות פתוחה וקלילה, התפאורה עשויה להיות מושלמת והאורחים מקבלים ערך מוסף. אבל איך בדיוק מארגנים אירועים כאלה? הנה מספר פריטים שחשוב להכניס לתכנית האירוע.

מסכי הקרנה

באירועים רבים אנחנו מעוניינים להקרין סרטון, קליפ, מצגת תמונות ושאר אלמנטים שמצריכים מסך גדול ואיכותי. בטבע, מן הסתם, אין תשתיות מתאימות עבור מסכים מעין אלה, ולכן יש צורך בציוד חיצוני. מסך הקרנה חשמלי המושכר עבור האירוע על ידי חברה מומחית בתחום יכול לשדרג אותו בצורה ניכרת, וליצור אצל האורחים את תחושת ה"וואו" לה המארגנים מצפים. השילוב הזה שבין הטבע מצד אחד לבין מיטב הטכנולוגיה מהצד השני יוצר כאן שלם הגדול בהרבה מסך החלקים שלו, ותורם להצלחת האירוע. לצורך השלמת החוויה חשוב, כמובן, להצטייד גם בתאורה ובאמצעי הגברה.

שירותים ניידים

עוד פריט חובה באירוע הנערך בחיק הטבע – שירותים ניידים הם תשתית חיונית עבור האירוע, שאינה קיימת במרבית אתרי הטבע של מדינת ישראל. ניתן כיום למצוא תאים וקרוואנים ייעודיים לשירותים, המתאימים למספר גדול של אורחים (עד שמונה תאים בדרך כלל), ושמעבר לפן הפונקציונלי שלהם גם משדרים יוקרה של ממש: עיצוב מפואר, מיזוג אוויר, מערכת הפצת ריחות נעימים, מערכת שמע, מתקני תלייה, מראות גדולות ועוד. בכך המתקנים מתאימים גם למי שמעוניין להתארגן או להתגנדר במהלך האירוע.

הצללה, מיזוג אוויר ומה שביניהם

אם יש לכם מזל, מזג האוויר יאיר לכם פנים ויביא לכך שהאירוע יתקיים בתנאים הטובים ביותר שיש. אבל גורם זה אינו מובטח, כשרבים מעוניינים (בצדק גמור) שלא לקחת סיכונים. לא מעט מערכות טכנולוגיות יכולות לעשות עבורם את העבודה, ביניהן תנורי חימום לימים הקרים יותר, מערכות מיזוג אוויר ניידות, סככות שמספקות הגנה מפני השמש הקופחת וכן הלאה. את הציוד הזה יש להתאים למקום בו נערך האירוע וגם לתקופה הספציפית של השנה.