השכרת ציוד לאירועים בטבע

השכרת ציוד לאירועים בטבע

ההחלטה לקיים אירוע מסוים תחת כיפת השמיים היא מוצלחת מלא מעט בחינות, אבל מצד שני מצריכה מאמצים רבים בתכנון האירוע ובארגונו. אין זה משנה עד כמה הטבע הוא יפה ופסטורלי, הוא לא יכלול את הציוד החיוני לקיום האירוע – ציוד אותו יש לשכור מחברה הפועלת בתחום האירועים. אז מהו הציוד שאירוע בטבע אינו יכול להיות שלם בלעדיו, ואיך לעשות זאת כראוי?

רשימה ארוכה של ציוד פוטנציאלי

כדי לדעת מהו הציוד הדרוש לאירוע, יש להגדיר בדיוק את המאפיינים שלו מבחינת המיקום הספציפי שנבחר, התאריך, לוח הזמנים, מספר האורחים וכיוצא באלה. כך או כך, סביר מאד להניח שהרשימה שתוכן בסופו של יום תהיה רחבה בכל קנה מידה. זה מתחיל עם הריהוט שמשמש להושבת האורחים, להגשת האוכל ועוד: שולחנות (אוכל, בר וכן הלאה), כסאות, ריהוט אלטרנטיבי (מחצלות או פופים, למשל) וכן הלאה. מכאן נובע שגם האווירה שרוצים ליצור באירוע משחקת תפקיד. הפרטים הקטנים יותר אף הם צריכים לקבל מענה, דוגמת כלי אוכל והגשה, מוצרי טקסטיל וכדומה.

השכרת ציוד לאירועים כוללת הרבה מאד מערכות טכנולוגיות שממלאות תפקידים שונים ומגוונים: תאורה, הגברה, הקרנה וכן הלאה. ציוד אחר מיועד ליצור את התנאים הנוחים ביותר לקיום האירוע, עם פריטים שהמטרה שלהם היא לחמם, לקרר או ליצור הצללה: תנורים, פטריות חימום, מערכות מיזוג אוויר, סככות, אוהלים וכיוצא באלה.

קטגוריה נוספת של ציוד מתקשרת להיבט החוייתי של האירוע ולאטרקציות שמעוניינים לספק לאורחים: שולחנות משחק, משחקי וידאו ומתקנים מתנפחים הם רק חלק מהאפשרויות. כמובן, ניתן למצוא עוד דוגמאות רבות לציוד שמומלץ להוסיף לתמונת האירוע.

דגשים בבחירת החברה המשכירה

עם כל החשיבות של הציוד שהוזכר כאן, חשוב גם לשים לב מי החברה שמספקת את הציוד, שצריכה להיות מקצועית, מנוסה וגם אמינה: אף אחד אינו רוצה שהחברה שהוא הזמין תיעלם ברגע האמת, ותכניס את המארגנים לבור שהיציאה ממנו היא קשה עד בלתי אפשרית. חשוב לתאם עם החברה את כל הפרטים של הסיוע שלה, ולראות מה היא מציעה בהקשר הזה: האם היא תשנע את הציוד למקום האירוע, ואם כן – מתי? האם יהיה איש צוות מטעמה שיתפעל את הציוד? האם המחיר כולל עלויות נלוות כלשהן? חשוב שכל השאלות הללו ועוד יישאלו על ידיכם מבעוד מועד, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהאירוע שלכם בידיים טובות ושהציוד הרצוי אכן יגיע בזמן וימלא את ייעודו.