ציוד הגברה לאירוע שטח

אירוע שטח

אירועי שטח מביאים עמם קשיים לא מעטים ביחד עם הייחוד של חתונה בשטח או כל אירוע שטח באשר יהיה. המרחק מתשתיות של מים, חשמל וביוב מצריך עבודה קשה לייצור תשתית באמצע שום מקום שתהיה מספיק אמינה לבנות אליה אירוע של פעם בחיים כמו חתונה או בר מצווה. הרי אף אחד לא רוצה להתקע באמצע האירוע שלו כאשר אין לו בית שימוש לשלוח אליו את אורחיו או בלי חשמל לתאורה, מוזיקה ושאר ירקות. לכן, אלו שבוחרים לבצע את האירוע שלהם דווקא בשטח מטעמי שיקולים סנטימנטליים, רצון להיות ייחודיים ועוד יאלצו לדאוג לפתרונות ואף לגיבויים לפתרונות אלו כך שהארוע יוכל לתקתק בצורה חלקה.

ציוד נלווה שכדאי לקחת בחשבון:

ראשית, כמעט ולא ניתן להפיק אירוע בלי חשמל. רמקולים מוגברים, מערכת תאורה הן לריקודים והן לאיזור האוכל וקבלת הפנים ועוד צרכני חשמל נוספים כולם זקוקים לאנרגיה במהלך הערב. אירועים מסוג זה מתוגברים בשתי מערכות אנרגיה נפרדות כאשר כל אחת בנפרד יכולה לספק את כמות החשמל הנצרכת פלוס בפאיירים שנלקחים בחשבון, והמערכת השניה נותרת בצד לגיבוי למקרה שהמערכת הראשית תקרוס. מערכות אלו, הגנרטורים הענקיים עובדים לרוב על סולר או בנזין, גם כאן ילקחו ספאיירים וכמעט תמיד יונחו באיזור כמות מיכלים כזו שתאפשר פעילות שותפת של האירוע מבחינת צריכת החשמל וישארו בסוף כמות גלונים לא מבוטלת, העיקר שלא יחסר !

שנית, מים. לא כסיסמא : פשוט אי אפשר לחיות בלי מים. כל קייטרינג שתבחרו יצטרכו מים על מנת להוציא אל הפועל את האירוע אותו תבקשו - שטיפת כלים, הגשת מים לשולחנות, מים לבישול ועוד. גם לגופי הכבאות והצלה יש את הדרישות שלהם לכמות המים שצריכה להיות זמינה במתחם למקרה בו פורצת שריפה. במקומות רחוקים מאוד אליהם לא ניתן להגיע עם קו מים סטנדרטי ישלחו לעתים כבאית שתהיה ב - Stand By ותהיה ערוכה לקפוץ במקרה ופורצת שריפה.

שירותים באירועי שטח

לא, אין הכוונה לשירותי סליקה, כספת צ'קים וכו'. שירותים, בתי שימוש הם מרכיב בלתי נפרד מאירוע כזה, בטח ובטח כשעיקר האירוע הם אוכל ושתיה. לא סביר כי באירוע כה מושקע, נוצץ ומחושב עד הפרט הקטן יונחו במתחם תאי בתי שימוש כימיים מפלסטיק. לכן, תוכלו למצוא גם תחליפים לבתי שימוש אלו כמו קרוואן שירותים נייד ברמת גימור גובהה מאובזר במיזוג, כיור חרסינה, ריצוף מפואר, תאורה נעימה ורמקולים. תאי שירותים יוקרתיים הם מצרך בסיס בהפקת אירוע כי הם הופכים לחלק מהחוויה ומשתלבים ביוקרת האירוע ללא בעיה. האורחים שלכם למשל יעריכו מאוד את המאמץ וההשקעהו זה עוד דרך לעזור להם לזכור את האירוע שלכם בצורה חיובית.