חתונה באולם אירועים Vs. חתונה בשטח

היום כאשר אתם מתכננים חתונה ניתן לבחור בין מספר אופציות שונות. האופציה הראשונה היא כמובן חתונה באולם אירועים כולנו יודעים את מה תוכלו לקבל כאשר תבחרו באופציה של חתונה באולם אירועים, אך כמובן שתוכלו לבחור לעשות חתונה באולם לאירועים קטנים ולתכנן חתונה אקסלוסיבית ומיוחדת עם הרבה אטרקציות שונות. ה

אופציה השנייה הינה חתונה בגן אירועים תוכלו לבחור את האופציה הזאת אך בישראל האופציה הזו לעומת האופציה של אולם אירועים קיימת בעיקר בקיץ מעטים האנשים שיבחרו להתחתן בגן אירועים פתוח בתקופת החורף. האופציה השלישית היא טרנד חזק מאוד בשנים האחרונות ומדובר על חתונה בשטח פתוח, אתם בוחרים שטח פראי איפה שתרצו בארץ (כמובן לאחר קבלת כל האישורים הנחוצים) ויוצרים לעצמכם את גן האירועים שלכם על פי דמיונכם הפרוע ביותר.

 

חתונה באולם לאירועים קטנים

כאשר אנחנו מדברים על חתונה באולם אירועים קטנים תוכלו לבחור ל"שפץ" את החתונה בעזרת מספר אטרקציות שונות:

  1. האוכל – בגלל שמדובר בכמות אנשים קטנה בהשוואה לחתונות אחרות ואנו מדברים על אירוע של עד 200 איש בלבד תוכלו להשקיע במנות יוקרתיות ומיוחדות על פי טעמכם האישי. תוכלו לבחור אפילו שף או קייטרינג שישתפו פעולה בחתונה עם בעל האולם.
  2. אטרקציות והפעלות – במידה והזוג הטרי הינו זוג מבוגר יחסית ורוב חבריהם באים עם ילדים תוכלו להכניס אטרקציות מיוחדות לילדים על מנת שההורים יהיו יותר פנויים לחגוג איתכם.
  3. מוצרים מיוחדים לאירועים – כאשר מדובר בחתונה קטנה אתם לא צריכים להתפשר רק על חולצות לחתונה, תוכלו להוסיף כובעים, מגשי צייסרים מיוחדים עם הדפס של החתן והכלה ועוד דברים רבים על מנת שהאורחים שלכם יזכרו כל רגע מהחתונה הזאת.

חתונה בשטח

כאשר מדובר על חתונה בשטח והרצון להפוך אותה למושלמת תוכלו לבחור את כל הדברים שנכתבו בפסקה הקודמת. אך חשוב לזכור שאתם תצטרכו להתאים בין חלק מהדברים לתנאי השטח בו תרצו להתחתן. ישנם מספר דברים שחשוב מאוד לשים לב אליהם כאשר מדובר בחתונת שטח:

  1. גנרטור – חשוב מאוד שיהיה לכם גנרטור חירום לחשמל במידה ואחד מתקלקל, אתם לא רוצים שבגלל שהגנרטור התקלקל תצטרכו לקפל את החתונה באמצע. כמובן לא לשכוח להביא איתכם מספיק דלק לגנרטור.
  2. הסעות לחתונה – לא לכולם יש רכבי שטח ויכולים להגיע לכל מקום שתרצו להתחתן בו, צריך לקחת את זה בחשבון ולהשכיר את שירותיה של חברת הסעות שתוכל להכניס את האורחים שלכם למקום החתונה ולהחזיר אותם לרכבים בסיומה.

דבר אחרון שצריך לשים לב אליו כאשר מדובר בחתונת שטח זה שכל נותני השירות יכולים לבוא ולעבוד במקום. יש לקבוע איתם לפני החתונה ולהראות להם את השטח שבו תערך החתונה.